Wieńce

Kwiaty są nieodłącznym elementem każdej ceremonii pogrzebowej. Są wyrazem podziękowania za wspólnie spędzone chwile i pożegnanie ze zmarłym. Każdy uczestniczący w uroczystościach pogrzebowych w ten sposób wyraża swój szacunek względem osoby, która odeszła.

Poznaj naszą ofertę

„Exitus” proponuje szeroki asortyment różnorodnych wieńców. Dbamy o właściwą oprawę każdej ceremonii pogrzebowej. Nasza pracownia florystyczna położona w okolicach Warszawy tworzy wieńce pogrzebowe, które pięknie ozdobią każdy grób. Proponujemy także wiązanki pogrzebowe oraz stroiki i bukiety. Nasze aranżacje kwiatowe doskonale sprawdzą się zarówno do godnego przystrojenia kościołów i domów pogrzebowych, jak i trumien czy urn.

Gotowe wzory i wieńce pogrzebowe szyte na miarę

Wszelkie kwiaty na pogrzeb przygotowujemy zgodnie z wytycznymi wskazanymi przez rodzinę zmarłego. W naszej ofercie proponujemy duży wybór sprawdzonych, eleganckich wieńcówpogrzebowych, które znalazły uznanie naszych dotychczasowych Klientów. Gotowe wzory pomogą Państwu szybko wybrać kompozycję, która najbardziej pasować będzie do Waszych oczekiwań.Zachęcamy do zapoznania się z opublikowanymi na naszej stronie szerokim wyborem popularnych modeli kwiatów na pogrzeb.

Jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i indywidualne oczekiwania w zakresie wieńców pogrzebowych. W Warszawie i okolicach jesteśmy znani z tego, że przykładamy ogromną uwagę do właściwej oprawy estetycznej uroczystości. Nasi Klienci mogą z powodzeniem zaprojektować własny wieniec w zakresie zastosowanego rodzaju kwiatów, ich koloru, kształtu konstrukcji czy jej rozmiaru.

Dlaczego warto wybrać pracownię florystyczną „Exitus”

Nasze wieńce pogrzebowe wykonujemy wyłącznie ze świeżych kwiatów – gwarantujemy ich wysoką trwałość. Kompozycje kwiatowe przeznaczone na pogrzeb ozdabiamy stosowną wstęgą, na której nadrukowujemy tekst zaproponowany przez rodzinę. Korzystając z naszej pracowni florystycznej ograniczają Państwo formalności związane z organizacją pogrzebu. Co więcej, wszelkie kwiaty na pogrzeb – także ciężkie wieńce będą przewiezione w miejsce pochówku zmarłego przez naszą firmę  w trakcie transportu zwłok na ceremonię.

Potrzebujesz wieńca pogrzebowego w Warszawie? Zachęcamy do kontaktu z „Exitus”. Jesteśmy gotowi stworzyć niezapomnianą dekorację dostosowaną do potrzeb danej uroczystości. Masz pytania? Zadzwoń – tel. … .