Usługi cmentarne

Do usług cmentarnych należy odpowiednie przygotowanie grobu, do którego ma zostać złożone ciało (nasza firma przygotowuje groby na cmentarzach w Otwocku i Stanisławowie). W zależności od preferencji rodziny zmarłego przygotowujemy groby ziemne oraz groby murowane.

O bezpieczeństwo i porządek na cmentarzu w Otwocku każdego dnia dba sześciu wykwalifikowanych pracowników, którzy zajmują się pracami z zakresu porządkowania cmentarza, zabezpieczania jego terenu, wykonują również prace remontowe i dbają
o regularny wywóz odpadów.

Do dyspozycji pracowników cmentarza pozostają takie sprzęty jak: melex, który służy do przewozu i dociera w miejsca niedostępne dla karawanu, koparka, zamiatarka i odśnieżarka, dzięki którym łatwiej zadbać o czystość cmentarnych alejek oraz ciężarówka z HDS. Otwocka nekropolia powstała w 1911 roku, jest więc starsza od samego miasta. Poza współczesnymi nagrobkami możemy tu podziwiać wiele zabytkowych pomników, które wymagają profesjonalnej pielęgnacji i jednocześnie czynią  ten cmentarz wyjątkowym.