Klepsydry i nekrologi

Gdy odchodzi bliska osoba, niezwykle ważne jest, by w odpowiedni sposób poinformować o tym fakcie wszystkich, którzy pragną towarzyszyć zmarłemu w jego ostatniej drodze. Dotarcie z tą smutną informacją dotyczącą ceremonii pogrzebowej do jak najszerszego grona odbiorców umożliwiają profesjonalne klepsydry oraz nekrologi w prasie.

Nekrolog zamieścić można zarówno w prasie lokalnej jak i ogólnopolskiej. Nasi pracownicy służą profesjonalną pomocą w ułożeniu słów do nekrologu, doradzą zarówno w kwestii treści jak i formy jaką powinien mieć nekrolog, oraz zajmą się zamieszczeniem go w wybranej przez bliskich zmarłego gazecie. Treść nekrologu zawsze ma indywidualny charakter.

Klepsydry wykonywane są przez naszych pracowników na życzenie bliskich zmarłego podczas spotkania dotyczącego organizacji pochówku. Proponujemy różne wzory klepsydr, w zależności od indywidualnych upodobań jak i tego, czy organizowany pochówek jest świecki czy wyznaniowy. Klepsydry mogą być w dwóch formatach: A3 lub A4. Zamieścić je można przed domem, pod kościołem lub cmentarzem w przeznaczonych do tego celu miejscach, najczęściej przy bramie wejściowej. Bliscy zmarłego otrzymują tyle egzemplarzy klepsydr, ile uważają za stosowne. Czas ich przygotowania dzięki wysokiej klasy sprzętowi nie przekracza 5 minut.

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 23.10.2015 zmarła

Nekrolog
Władysława Piekarska

Msza Św. pogrzebowa odbędzie się
29 października 2015 r. o godz. 12:30
w kościele p. w. Wszystkich Świętych przy Placu Grzybowskim w Warszawie,
po której nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego
na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 22.10.2015 zmarła

Nekrolog
Teresa Skwarczyło

Msza Św. pogrzebowa odbędzie się
29 października 2015 r. o godz. 11:45
w kaplicy Św. Ignacego
przy Cmentarzu Komunalnym Północnym w Warszawie,
po której nastąpi odprowadzenie do grobu