Transport osób zmarłych

„Exitus” proponuje kompleksową obsługę pochówku zmarłych. Nasze szerokie doświadczenie pozwala w sposób profesjonalny zająć się zarówno organizacją pogrzebów czy usługami cmentarnymi, jak i transportem osób zmarłych. Ten rodzaj świadczeń realizujemy zarówno na terenie Polski, jak i całej Europy.

W tym trudnym czasie staramy się wspomóc pogrążoną w smutku rodzinę we wszelkich sprawach organizacyjnych związanych z pogrzebem. Dużo uwagi zwracamy zarówno na profesjonalną obsługę, jak i zapewnienie ciału zmarłego godnego traktowania.

Do dyspozycji Państwa oddajemy odpowiednio wyposażone pojazdy, w tym dystyngowane karawany, dzięki którym transport zmarłych zawsze przebiega z zachowaniem należnego mu szacunku.

Transport zmarłych w Polsce

Nasza firma specjalizuje się w transporcie zwłok na terenie Polski i Europy. Realizujemy także transport ciał na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego.

Organizacja pochówku osób, które zmarły poza miejscem zamieszkania, nie należy do prostych czynności – szczególnie dla członków rodziny pozostających w żałobie po śmierci zmarłego. „Exitus” ułatwi Państwu ten czas biorąc na siebie obowiązek przewozu ciała. Nasi przeszkoleni w tym zakresie pracownicy z należytą uwagą i czcią przeprowadzą przewóz szczątków doczesnych zmarłego we wskazane przez rodzinę miejsce.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług pogrzebowych?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy przygotowani na transport zwłok zarówno w Polsce, jak iprzewóz ciał z każdego kraju w Europie – międzynarodowy transport zmarłych. Gwarantujemy zapewnienie odpowiednich warunków transportu, podczas których we właściwy sposób zabezpieczymyciało zmarłego. Dzięki surowym procedurom, pojazdom gwarantującym właściwe uwarunkowania termiczne oraz dbałości o zabezpieczenie, zwłoki dojadą na miejsce pochówku w stanie odzwierciedlającym pełne poszanowanie dla godności zmarłego.

Korzystając z oferowanych przez naszą firmę usług pogrzebowych mają Państwo pewność, że uwzględnimy wskazane przez Was aspekty wyznaniowe, prawne i społeczne korespondujące z Waszymi lub zmarłego przekonaniami i praktykami.

Wiemy, że transport osób zmarłych to zadanie dla wyspecjalizowanych firm. „Exitus” spełnia te warunki i gwarantuje profesjonalną obsługę zapewniającą pełne poszanowanie godności zmarłego. Jesteśmy otwarci na pytania – pomożemy dobrać optymalne dla Państwa rozwiązania w zakresie przewozu zmarłych. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego.

W sytuacji gdy osoba zmarła poza miejscem zamieszkania zakład pogrzebowy „Exitus” oferuje transport zwłok we wskazane przez rodzinę zmarłego miejsce, po wcześniejszym udzieleniu naszej firmie stosownego zezwolenia na wykonanie tej usługi.

Bardzo często w sytuacji, gdy zgon nastąpił w miejscu, z którym bliscy zmarłego nie są związani wśród osób organizujących pochówek zachodzi obawa o to, że tamtejszy zakład pogrzebowy nie spełni oczekiwań dotyczących organizacji transportu. Pragniemy zapewnić, że w takiej sytuacji nie trzeba wybierać usług zakładu pogrzebowego funkcjonującego w miejscu zgonu zmarłego. Jeżeli cenią sobie państwo profesjonalizm i ważny jest dla państwa osobisty kontakt z pracownikami zakładu pogrzebowego, pozostajemy zawsze do państwa usług bez względu na miejsce, w którym nastąpił zgon. Nasi pracownicy są w stanie odebrać ciało zmarłego z każdego miejsca w Polsce. Gdy zmarły w momencie zgonu przebywał poza granicami kraju oferujemy również transport zwłok z zagranicy. Z największą starannością zorganizujemy tę usługę i pomożemy w dopełnieniu wszystkich formalności takich jak uzyskanie zezwolenia na sprowadzenie zwłok z zagranicy oraz innych, w zależności od kraju, w jakim znajduje się ciało zmarłego (w poszczególnych krajach przepisy mogą się od siebie różnić).

Gwarancją bezpiecznego transportu zmarłego jest nasze doświadczenie w wykonywaniu tej usługi oraz flota wysokiej klasy karawanów marki Mercedes-Benz.