Transport osób zmarłych

W sytuacji gdy osoba zmarła poza miejscem zamieszkania zakład pogrzebowy „Exitus” oferuje transport zwłok we wskazane przez rodzinę zmarłego miejsce, po wcześniejszym udzieleniu naszej firmie stosownego zezwolenia na wykonanie tej usługi.

Bardzo często w sytuacji, gdy zgon nastąpił w miejscu, z którym bliscy zmarłego nie są związani wśród osób organizujących pochówek zachodzi obawa o to, że tamtejszy zakład pogrzebowy nie spełni oczekiwań dotyczących organizacji transportu. Pragniemy zapewnić, że w takiej sytuacji nie trzeba wybierać usług zakładu pogrzebowego funkcjonującego w miejscu zgonu zmarłego. Jeżeli cenią sobie państwo profesjonalizm i ważny jest dla państwa osobisty kontakt z pracownikami zakładu pogrzebowego, pozostajemy zawsze do państwa usług bez względu na miejsce, w którym nastąpił zgon. Nasi pracownicy są w stanie odebrać ciało zmarłego z każdego miejsca w Polsce. Gdy zmarły w momencie zgonu przebywał poza granicami kraju oferujemy również transport zwłok z zagranicy. Z największą starannością zorganizujemy tę usługę i pomożemy w dopełnieniu wszystkich formalności takich jak uzyskanie zezwolenia na sprowadzenie zwłok z zagranicy oraz innych, w zależności od kraju, w jakim znajduje się ciało zmarłego (w poszczególnych krajach przepisy mogą się od siebie różnić).

Gwarancją bezpiecznego transportu zmarłego jest nasze doświadczenie w wykonywaniu tej usługi oraz flota wysokiej klasy karawanów marki Mercedes-Benz.