Katalog wieńców pogrzebowych

Wieńce

Wiązanki

Stroiki

Kosze

Bukiety

Dodatkowe informacje

W naszej polskiej tradycji oprawa kwiatowa jest bardzo ważna, jest nieodłącznym elementem ceremonii pochówku i pożegnania zmarłego.

Dlatego przykładamy wszelkich starań, aby była ona na najwyższym poziomie. Kwiaty to symboliczny gest pożegnania, pomagają stworzyć właściwą atmosferę podczas ceremonii pogrzebowych. Kwiaty to piękny gest, który wyraża szacunek do osoby zmarłej i jej rodziny. 

Nie ma gatunku kwiatów, który byłby zakazany, ale zgodnie z zasadami pogrzebowego savoir-vivre, lepiej wybrać kwiaty klasyczne. Zastanawiając się, więc nad wyborem kwiatów na ceremonie pogrzebową, pamiętajmy, że odpowiednie kwiaty to przede wszystkim róże, chryzantemy, lilie itd..

Zachęcamy do zapoznania się z gotowymi wzorami z naszego katalogu. Znajdą tam Państwo: wiązanki, wieńce, stroiki, bukiety oraz kosze z kwiatami, wszystkie wykonane przez nasze doświadczone florystki w kwiaciarni w Otwocku, w której znajduje się także chłodnia do przechowywania kwiatów.

Jesteśmy również w stanie zrealizować Państwa zamówienia o dowolnych: kolorystyce, rozmiarze lub kształcie. Do tworzenia kompozycji, używamy wyłącznie świeżych kwiatów, które kupowane są prosto od hurtowników na najpopularniejszej giełdzie kwiatowej w Warszawie.

Na szarfach dołączanych do kompozycji kwiatowych za pomocą specjalnego urządzenia drukujemy dowolny tekst według zaleceń rodziny. Na specjalne życzenie wykonujemy również mniejsze kompozycje służące do dekoracji trumien oraz urn.


Wiemy, że organizacja pogrzebu jest zawsze trudna, dlatego służymy pomocą na każdym kroku. Jeżeli nie wiedzą Państwo jakie kwiaty najlepiej wybrać — pomożemy z tym, podpowiemy jak wybrać odpowiednie kwiaty i formę kompozycji.

Odpowiednio je przygotujemy i zadbamy o to, żeby realizacja odpowiadała Państwa oczekiwaniom i wymaganiom.


W czym pomagamy

Usługi pogrzebowe

Usługi pogrzebowe

SZCZEGÓŁY
Własne krematorium

Własne krematorium

SZCZEGÓŁY
Pracownia florystyczna

Pracownia florystyczna

SZCZEGÓŁY
Usługi cmentarne

Usługi cmentarne

SZCZEGÓŁY
Transport osób zmarłych

Transport osób zmarłych

SZCZEGÓŁY
Usługi prosektoryjne

Usługi prosektoryjne

SZCZEGÓŁY